Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

2019’a Sağlam Adımlarla Girin2019’a Sağlam Adımlarla Girin

Bot modelleri için uygun fiyatlar sunan Marcatelli’de 31 Aralık’a kadar botunuzu seçin, 2019’un soğuk günlerine sağlam adımlarla girin!

2019’un soğuk kış günlerinde ayaklarınızı sıcacık tutmak için Marcatelli bot modelleri arasından zevkinize uygun olan bot modellerini hemen tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı zevklere hitap edebilen tasarım çeşitliliği sayesinde tarzınızla uyumlu şıklığı yakayalabilirsiniz.

%100 hakiki deriden yapılma Bantlı Deri Postal ile skinny jeanlerinizin altında adımlarınız parlayabilirsiniz.  Oversize kazaklarla tercih edeceğiniz mini etekleri giyerek şık bir kombin yakalayabilirsiniz. Bant üzerinde yer alan taşlar sayesinde gündelik kombinlerinize hareket katabilirsiniz.

İndirimli Bot modelleri arasında olan Paprika Deri Bot ile rahat ve cool tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. %100 hakiki deri olan ayakkabının rahat kalıbı sayesinde gün boyunca ayaklarınızı, sıcak tutmanın yanı sıra rahat ettirebilirsiniz. Bütün kotlar, tayt modelleri ve salaş pantolon ya da eteklerinizin altına rahatlıkla kullanabileceğiniz Paprika ile zevkinize uygun bir bot ile kışı geçirebileceksiniz.

Farklı tasarımlardan hoşlanıyorsanız Marcatelli indirimli bot modelleri arasında aradığınız farkı bulabilirsiniz. Venezia Fermuarlı Bot ile en sportif kombinleri tercih ettiğinizde bile ayaklarınız sıcacık olacak. Soğuk havalarsa köpeğinizi gezdirirken, sahil kenarında yürüyüşe çıkarken giydiğiniz rahat eşofmanlarla bile kullanabileceğiniz farklı ren seçenekleri ile bu model sayesinde bütün kışı şıklığınızdan ödün vermeden geçirebilirsiniz.

31 Aralık’a kadar seçili ürünlerdeki indirim fırsatlarından faydalanmak için Marcatellishop’u ziyaret edin.