Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Bot Modelleri ile Kışın da Şık OlacaksınızBot Modelleri ile Kışın da Şık Olacaksınız

Bot modelleri ne zaman vitrinlere çıkacak diye söylenmeye başladıysak eğer havalarda hafiften göz kırpmaya başladı demektir.

Rahatlık ve şıklığın ayrılmaz ikili oluşu kadın doğasında hep var ve olmaya da devam edecek. Soğuk havalarda sıcak tutması, rahat olması ve şık durması bot modellerine baktığınızda aradığınız ilk kriterler olacaktır. Yağmurlu havalarda su geçirmesi, ayakta durduğunuz zaman sizi ekstra yoracak kadar rahatsız etmesi bazen şıklığın bile önüne geçebilir. Kışın bot modelleri ile yapacağınız kombinler konusunda da kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Biz de size ilham olması adına bazı önerilerde bulunduk. Buyurun birlikte inceleyelim.

Cesur ve İddialı Olanlar

Bot modellerinin vazgeçilmezi deyim yerindeyse olmazsa olmazı postal botlardır. Her kadının dolabında bir siyah elbise bir de postal botu mutlaka vardır. Kot pantolonlar, taytlar, mini etek ve elbiseler ve aklınıza gelebilecek her tür kıyafetle kombin edebileceğiniz postallar kış boyunca tarzınızda maskülen çizgileri taşımanızı sağlayabilir.

 

Modayı Asla Kaçırmayanlar

Modanın nabzını her daim tutuyorsanız Skinny Jeanler sizin için hayat kurtarıcı bir rol oynuyordur. Skinny Jean pantolon modelleri ile isterseniz uzun isterseniz kısa botlarınızı giyip havalı ve tarz bir duruşa sahip olabilirsiniz. Seçeceğiniz triko bir kazak üzerine giyeceğiniz ceketle casual tarza yaklaşabilir, şişme montunuzun içine oversize bir kazak giyerek spor bir imajla rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Atkı, bere ve şal gibi kışlık aksesuarlarınızla tarzınızı vurgulamayı da unutmayın.

Uzun Çizmeyle Feminen Çizgiler

Kışın mini elbislerin giyilemeyeceğini düşünmeye artık gerek yok. Uzun çizmeler de bot modelleri kadar çeşitlilik kazandı ve birçok kombinin vazgeçilmezi oldu. Coco Chanel sayesinde dolaplardan eksik olmayan siyah elbiselerle birlikte kullanıldığında şık bir davet için ne giyeceğinizi düşünme derdinden sizi kurtarabilir. Günlük kullanımda ise artık modanın farklı stilleri bir araya getiren cesur tercihlerini yansıtabilirsiniz. Mini şortun altına giyebileceğiniz uzun çizmelerle kış boyunca her gün rahat edebilir, her koşulda iddialı ve cesur olabilirsiniz.

Isıtan Şıklık

Bu sezon da farklı tarzlara en iddialı şekilde uyum sağlayan bot modelleri göz alıyor. Kürk detaylar, taş işlemeler ve her zaman kullanılan metal tokalar hem botlara hareket katıyor hem de tarzınızı aksesuarlarla desteklemiş oluyor. Kürklü detaylara sahip botlarla kürk montlarınızı kombinleyerek yumuşacık ve sıcacık bir tarz oluşturabilirsiniz. Taş detaylar abiyelerinizde size istediğiniz şıklığı sağlayacak. Metal aksesuarlar ise ayaklarınızda göz alıcı ve zarif detaylar taşımanızı sağlayacak.

Marcatelli bot modelleri arasından ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza uygun olanları seçerek şıklığınızın çıtasını daha yukarı çekebilirsiniz.