Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Büyük Numara Ayakkabılar ile Tarzını TamamlaBüyük Numara Ayakkabılar ile Tarzını Tamamla

Artık büyük numara ayakkabı giyen kadınların karşılaştığı tüm zorluklar tarih oluyor. Özel ayakkabı yaptırmaya mecbur kalan büyük numara ayakkabı giyenler, Marcatelli Gelin’in geniş numara aralığı ve model çeşitliliği sayesinde her kıyafetine uygun ayakkabıyı hazır alabiliyor.

Siz de Büyük numara ayakkabı bulmakta zorluk çekiyor, gittiğiniz birçok mağazadan eliniz boş dönmek zorunda kalıyor olabilirsiniz. Gündelik hayatınızda bunu büyük bir problem haline getirmeseniz de özel günlerde bir hayli zorluk çekiyor olabilirsiniz. Özellikle de bir gelin adayıysanız. Neyse ki artık tam tarzınıza göre ve farklı seçeneklerle büyük numara ayakkabı bulmanızı kolaylaştıracak Marcatelli Gelin var. Gelin ayakkabısı kreasyonlarında büyük numara ayakkabı bulabileceğiniz Marcatelli oldukça zengin aralığına sahip. Hadi düğün gecenizde tercih edebileceğiniz farklı modelleri birlikte inceleyelim.

Gelin Stilettosu İle Cesur Adımlar

Stiletto giyen kadınlar cesurdur ve çekiciliği ile bir adım önde durup damadın kalbini 12′ den vurur. Üstelik 11cm topuğa mecbur kalmadan. Marcatelli Gelin’de her uzunlukta topuk boyunda tasarlanmış stilettolar mevcut. Standart topuklu ayakkabılardansa tarzınıza en uygun stiletto modelleri ile daha dik bir duruşa sahip olabilirsiniz. Bu ayakkabı, kıyafetinizdeki güzelliği tamamlayacak ve eğer doğru taktikleri uygularsanız, herkese göre üzerinde en zor durulan bu modelin de üstesinden gelmiş olacaksınız. Ayrıca bu modeli düğününüzden sonra da kullanabilir dolabınızda kurtarıcı parçanız olarak bulundurabilirsiniz.

Mini Duvaklı Gelin Ayakkabısı

İncilerle, parlak taşlarla yapılan süslemelerin ayrı bir şıklığı vardır. Ve bu şıklık özel gecelerinizde size ayrı bir hava katar. Ayakkabınızda dantelden bir duvak kullanmanız, beyaz veya farklı renklerdeki çiçeklerle ayaklarınızı bahar dalı gibi renklendirmeniz gelinliğinizin altında çok hoş bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Ve hatta duvaklı gelin ayakkabınızla gelin buketiniz ve aksesuarlarınızı da takım yapabilir, bu sayede bütünlüğü koruyabilirsiniz. Lavanta, karanfil, papatya, lale, gonca ve orkide gibi baharın temsilcisi olan bütün çiçeklerle düğün ayakkabılarınızı süsleyebilirsiniz, hem de büyük numara ayakkabı seçenekleriyle. Dilerseniz de bunların çok dışında bir tercih yaparak Swarovski kristalleri ile göz kamaştırabilirsiniz, tercih sizin.

Büyük numara ayakkabılarının en çok tercih edilen popüler modellerine Marcatellishop sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.