Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Büyük Numara Ayakkabılarda Marcatelli BabetlerBüyük Numara Ayakkabılarda Marcatelli Babetler

Büyük numara ayakkabı seçimlerini yaparken ilk şart rahatlık oluyor. Ancak Marcatelli ile rahat bir ayakkabı alırken şıklıktan vazgeçmek zorunda değilsiniz.Büyük numara ayakkabı bulmak biraz zor olabiliyor. Özellikle de babetlerde hem çeşidi hem de numarayı bulabilmek daha da zor. Ancak Marcatelli’nin trendlerin takipçisi tasarımları, büyük numara ayakkabı arayanlara babetler konusunda da yardımcı oluyor. Hemen modellerimize göz atabilir ve dilediğinizi sipariş verebilirsiniz.

Loafer Ten Babet

Loafer Ten Babet

Büyük numara ayakkabı arıyorsanız hem şıklığı hem de rahatı Loafer babetlerde bulabilirsiniz. Sade ve şık tasarımını hareketlendiren altın rengi tokası ile casual tarzınızla da en çok giyeceğiniz ayakkabılarınız arasında yer almaya aday. İç ve dışta hakiki deri kullanılan ayakkabının rahat ve yumuşak kalıbı ile bütün gün ayağınızda bir ayakkabının varlığını bile hissetmeyecek kadar rahat olabilirsiniz.

Tokalı Dantel Babet

Tokalı Dantel Babet

Büyük numara ayakkabı arıyor; hem özel gün ya da davetler için uygun hem de babet olmasını istiyorsanız Marcatelli’nin dantel babeti tam size göre olabilir. İç tabanı hakiki deriden yapılma olan babetlerin pedli tabanı şıklık ile birlikte rahatlığı da garanti ediyor. Nişan, düğün, iş yemekleri gibi özel davetlerin tümü için kombininizi tamamlayacak bir tasarım olan Tokalı Dantel Babet’i tercih edebilirsiniz.

Balerin Babet Siyah Cartoon

 

Balerin Babet Siyah Cartoon

Büyük numara ayakkabı arayışınız gündelik için ise renkli kişiliğinizi yansıtacak olan babetiniz de Marcatelli’de! Standart kalıpta ve neolit taban ile üretilen babetler gündelik yaşamda başta denimleriniz olmak üzere pek çok kombininizin vazgeçilmezi olabilir. Yaklaşan yaz mevsimi için canlı ve dinamik bir tasarıma daha yer açmak istiyorsanız Siyah Balerin Babet Cartoon’u tercih edebilirsiniz.

Balerin Babet Kahve Yılan

Balerin Babet Kahve Yılan

 Büyük numara ayakkabı hangi türde olursa olsun vazgeçilmez tasarımınızı yılan derisi oluşturuyorsa aradığınızı Marcatelli’de bulabilirsiniz. Özellikle iş yaşamı için rahatlığı sayesinde çok fazla tercih edilen babetler, yılan derisi olmasıyla da resmi bir kombini rahatlıkla tamamlayabiliyor. Pedli tabanı sayesinde rahatlığı da sunan babeti işe giderken ya da günlük yaşamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.