Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Büyük Numara Ayakkabılarda Şıklık ŞöleniBüyük Numara Ayakkabılarda Şıklık Şöleni

Sonbahar Kapıda! Ağaçlar yapraklarını dökmeye, havalar erken kararmaya, davetler ise bir hayli artmaya başladı. O davet senin bu davet benim koşarken kadınlar, gecenin sonunda şişmiş ayaklar, sızlayan tabanlar… Nasıl manzara ama? Büyük numara davet ayakkabısı kıtlığı çeken kadınların bir de şişince ayakları kabına sığmaz olur! Bize sorarsanız gece nasıl başlarsa başlasın, davete damgasını vuracak ayakkabılar, ellerde değil ayaklarda kalmalı. Bunun için de her kadın kendi ayakkabı numarasında şık ayakkabılar bulabilmeli.

O halde büyük ayaklarla övünme devri başlasın, Marcatelli Shop’a uğrayan herkes, kendi numarasına uygun çeşit çeşit ayakkabıyla şıklığına şıklık katsın. Davetler beklemez, Kadınlar ise asla bekletilmez. Marcatelli modasının şıklık rüzgarına kapılarak arayıp bulamadığınız büyük numara ayakkabı modellerini Marcatelli Shop’da görebilirsiniz.

Siyahın Vazgeçilmezliği

Asla “Ne giyeceğim ben şimdi!” telaşına düşmeyin. Davet günü kapıyı çalınca, ayakkabı dolabınızdan en kurtarıcı siyah parçanızı çıkarın, şıklığınızı tamamlayın. İlk defa katılacağınız bir ortamda klasik bir giyim tercih edebilir veya kombinini siyahtan yana kullanabilirsiniz. Siyah dediysek o kadar da değil. Azıcık ışıltı her kadının hakkı. Resmiyetse resmiyet, eğlenceyse sonuna kadar dans! Siyahın cazibesi her yerde kendini hissettir.

Pardon, Tanıyamadım

Topuklu ayakkabılar olmazsa olmazım diyenlerden misiniz? Zarif ve uzun bacaklar içerisinde küçülen ayaklar ve yaşadığınız o özgüven duygusu. Söz konusu davet ise herkes en şık olandan yanadır. Ama büyük numara ayakkabıların kısıtlı seçenekleri arasında kıyafetinize en uygun parçayı bulmak zordur. Daha doğrusu şimdiye dek siz böyle bir engelle karşılaştınız. Ama artık Marcatelli Shop var. Burada istediğiniz şıklıktaki davet ayakkabılarının bolca seçeneği var. O zaman sizi lazer kesim şıklığıyla bakır zarafetiyle buluşturalım.

Marcatelli Modasından İlham Al

Büyük numara ayakkabı modeli bulmak biraz zor olabilir. Fakat pes etmeyen kadınlar girdikleri mücadelede her zaman kazanır. Şıklıksa şıklık, zarafetse zarafet! Aradığınız büyük numara ayakkabı modellerini Marcatellishop‘da bulabilirsin. Unutmayın, şıklık bütünlük gerektirir ve ayakkabı stilin en önemli tamamlayıcısıdır.

Modayı takip etmek ve trendlerin peşinden koşmak her kadının uzmanlığıdır. Marcatelli Modasının sezona kattığı yepyeni bir soluk ile aradığınız büyük numara ayakkabı modellerini burada takip edebilirsin.