Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Çanta Modelleriyle Stilini TamamlaÇanta Modelleriyle Stilini Tamamla

Yılın Çanta Modelleriyle Stilini Tamamla!

Kimler ışıltılı makyajıyla öne çıkardığı saten elbisesinin üzerine plaja uygun çanta modellerinden takıp yemeğe çıkmak ister? Ya da kutu formunda tasarlanan, köşeli yapısıyla plaza koridorlarını çağrıştıran deri çantasını şıklığını tamamlamak için koluna asıp davete gider? Tabi ki 2018 yılının cesur kadınları! Çağın kadınları modanın yenilikçi dilinden bir hayli anlıyor. Rengarenk çanta modelleri, onlar için keyifli bir yaşamın kapılarını aralıyor.
Yaza damgasını vuran çanta modelleri plaj modasına kapıldı. Birkaç yıldır stilimizde esen oversize modeller, bu sene de sahnelerden inmemeye kararlı. Ancak küçük bir farkla, kocaman tişörtlerin, yırtık jeanlerin, püsküllü montların üzerinde görücüye çıkmak için, bin bir renkte deri çanta modeli raflardaki yerini aldı. Düğün organizasyonu yoksa işin içinde, eskinin minicik çantalarına sığma telaşı da böylece rafa kalktı.

Deri çanta modellerinin fendi bu yazı yendi!

Deri çanta modellerinin yanında hasır çantalar da sokak modasına çoktan uyum sağladı. O da yetmezmiş gibi rengarenk hasır çanta modelleri bu yıl şıklığın tamamlayıcısı rolüne soyundu. Koluna hasır kutular takan, deri çanta modellerinin renk çeşitleri arasında kaybolan moda severler itirazlara kulak tıkayıp bildiğini okudu. Ve rengarenk deri şıklığı bu yılın trendi olmayı başardı.

Plaj kumlarından şehir sokaklarına!

Her şey bir yana kalem etekli kadınlar sepet çanta modelleri ile başta bir hayli şaşırtsa da etkisi çabuk yayıldı. Şimdilerde pazar kahvaltılarında, yoğun iş temposundan sıyrılıp öğle yemeğine çıkan kadınların yan koltuklarında, çocuğunu gezdiren annelerin kolunun altında bu rengarenk çizgili hasır çantaları görmek mümkün. Sokak modasına yaklaşan, plajın ılık rüzgarlarıyla içimizi ısıtan bu çanta modelleri hem şık kombinler hem de spor tamamlayıcılar olarak bu yazın tüm beğenilerini topladı.

Yenilikçi kadınlardan yeni soluk!

Başlarda alışveriş sepetlerini andırdığını düşünüp uzaktan bakan ya da tercihini ele avuca sığan çanta modellerinden yana kullanan kadınlar son günlerde kendi sınırlarını zorlamakla da kalmadı, birkaçı yaptıkları çılgınlıkla göz kamaştırdı. Üstelik kimse 2018 modasına uymak için kendini zorlamadı. Bu çanta modelleri kendilerini el çabukluğuyla sevdirmeyi başardı. “O onunla hiç olmuş mu?” gibi kuralcı eleştiriler de böylece tarihin tozlu sayfalarına karışıp yok oldu.