Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Her Gelin Kendi Masalının Cinderella’sı!Her Gelin Kendi Masalının Cinderella’sı!

Gelin; tek bir kelimeden ibaret de olsa, engin bir deryadır aslında. Mesela, beyaz atlı bir prens, dev bir düğün pastası, gelin çiçeğini yakalamak için yaşanan heyecanlı bekleyiş, çoktan kararı verilmiş ilk dans şarkısı, düşlerde kim bilir kaç kez giyilip çıkarılmış gelinlik modeli ve bir de Külkedisi’ni Cinderella’ya dönüştüren, o en zarif gelin ayakkabısı. Liste uzar gider, istekler çeşitlenir… Bir tek şey değişmez; her gelinin düşlerinde yarattığı o en özel gece, biricik ve mükemmeldir.

Marcatelli Gelin’de tüm hayallerinizi gerçekleştiremeyiz belki ama dünyanın en yakışıklı prensiyle, hayallerinizi süsleyecek o balo salonunda yapacağınız ilk dansı, camdan ayakkabınızla masalsı bir hale getirebiliriz. Nasıl mı? Tabii ki Marcatelli Gelin olarak sizlere özel tasarladığımız, her genç kızın rüyası Cinderella gelin ayakkabısı ile. Hem de gece yarısında büyüsü bozulmayacak bir sihirle.

 

İster uzun boylu olun ister minicik ayaklı… İster büyük numara gelin ayakkabısına ihtiyaç duyun ister dümdüz bir babet şıklığına, Marcatelli Gelin’de herkesin ihtiyacına yönelik bolca seçenek var.

Marcatelli’de en trend, zarif ve şık ayakkabılar her kadının hakkı

Minik ayakları yüzünden çocuk reyonundan giyinmek zorunda kalanlar, günlük ayakkabılar neyse de büyük numara ayakkabı bulamadıkları için davetlerde trendlerin gerisinde kalanlar ya da boyu posu yerinde olup şık ancak topuksuz gelin ayakkabısı arayışı içinde olanlar burada mı? Hayallerinizi süsleyen gelin ayakkabıları ve en şık kıyafetlerinizi tamamlayacak çeşit çeşit davet ayakkabısıyla Marcatelli Gelin her zaman yanınızda.

Siz standartların dışında kalan özel insanlarsınız. Bugüne dek belki, kendinize özel ayakkabı yaptırmak zorunda kaldınız ya da istediğiniz şıklığı yakalayamadan anı kurtardınız, kısacası hep ihmal edildiniz. Marcatelli ile gelinlerin altın çağı başladı, o günler geride kaldı. Marcatelli Gelin ile hayatınızda yepyeni bir sayfa açma zamanı, tabi bir de ayakkabı dolabınızda.

Marcatelli Gelin’in özel tasarım Sindrella gelin ayakkabılarıyla, kendi düğününün masal prensesi olmak herkesin hakkı. İster topuksuz, ister 8,5cm ister 11,5cm… Siz hangi numara isterseniz Sindrella gelin ayakkabınız, sizi en unutulmaz gecenizin prensesi yapmaya hazır.