Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Düğün Tarihini Duyururken Yaratıcı OlunDüğün Tarihini Duyururken Yaratıcı Olun

Gelin aksesuarları gibi ince detaylar peşinden koşarken davetiyenizi aceleye getirmeyin ve misafirlerinizi etkileyecek yaratıcı bir seçim yapın!

Gün geçtikçe bir sürü trend karşımıza çıkıyor. Her yıl düğünler, nişanlar, kına geceleri için birbirinden farklı ve etkileyici fikirler ortaya çıkıyor. Yalnızca moda ve dekorasyonda değil, düğüne dair her türlü detayda yaratıcılık adeta fışkırıyor.  Biz de bu yüzden hoşunuza gidebilecek bazı yaratıcı davetiye modellerini listeledik.

Farklı Detaylar Barındırsın

Gelin aksesuarları dendiği zaman aklınıza gelen bazı detaylara davetiyenizde de yer verebilirsiniz. Sadece kağıttan oluşan ve üzerinde desenler yer alan modelleri düşünmek zorunda değilsiniz. Davetiyenizde bir fiyonk olabilir, mesela.

Davetlileri Mutlu Etsin

Kağıtlardan ve kurdelelerden tamamen uzakta bir şeyler arıyorsanız davetiyeniz bir kutu çikolata olabilir. Tek tek hepsini yiyecek olan davetlileriniz en sonunda düğününüzün nerede ve ne zaman olacağını afiyetle öğrenebilir.

Küçük Aksesuarlarla Zenginleşsin

Birer süs eşyası olarak daha sonra da kullanılabilecek aksesuarlarla davetiyelerinizi zenginleştirebilirsiniz. Böylelikle davetlilerinizin sizi ve düğününüzü hep hatırlayacaklardır. “Neden olmasın ki?” diye düşünen akıllara sağlık…

Sağlıklı Bir Mesaj Versin

Yaratıcılığın sınır tanımadığı ortada. İlaç kutularından bile davetiye modellerinin çıkması mümkün oluyor. Aşkın sağlığa iyi geldiğinden ilham alan bazı yaratıcı kişiler sayesinde sizin de çok farklı bir davetiyeniz olabilir.

Sanatsal Havası Olsun 

Hayatınızın en güzel filmi olacağını düşünüyorsanız, belki de bu filmin seyircilerine bir bilet vermeyi düşünebilirsiniz. Elbette, gerçek bilet olmaz ama bilet şeklinde bir davetiye olabilir.

Filmin Kendisi Olsun

En sevdiğiniz, birlikte ilk izlediğiniz ya da size en romantik gelen filmi düşünün. O filmin afiş tasarımını birer davetiye olarak düşleyin. Ancak bu kez başrollerinde siz olacaksınız ve hayatınızın galasını yapacaksınız.

Zihin Egsersizi Yaptırsın

Eminiz, bulmaca çözmeyi birçok insan seviyordur. Siz de davetlileriniz için kare bulmacadan bir davetiye hazırlayabilirsiniz. Altına yazacağınız soruları cevapladıkça gerekli bilgilere ulaşabilirler. Ama siz yine de cevapları davetiye üzerine not etmeyi ihmal etmeyin.

Gelin aksesuarları gibi ince detaylara sahip olabilecek davetiye örneklerinden en beğendiğiniz fikri seçip ne kadar yaratıcı olduğunuzu gösterebilirsiniz.