Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Düğünden Sonra da Giyebileceğiniz Gelin Ayakkabısı TercihleriDüğünden Sonra da Giyebileceğiniz Gelin Ayakkabısı Tercihleri

Gelin ayakkabısı için hem düğün gününüzde hem de daha sonrasında kullanabileceğiniz en şık modeller Marcatelli’de!

Gelin ayakkabısı genellikle yalnızca gelinlik ile uyumu gözetilerek alınır ve düğün günü dışında kullanılabilir olmasına pek de dikkat edilmez. Ancak son moda gelin ayakkabıları, trendlerin esnek çizgileri, sıradan olmanın ötesindeki cesur tasarımlar artık gelin adaylarını tek yönlü bir tercih yapmak zorunda bırakmıyor. Marcatelli’de bulabileceğiniz birbirinden şık modellerin çoğunu daha sonra da kullanabilmeniz mümkün!

 

Helen Gold Topuklu Ayakkabı

Gelin ayakkabısı olarak en şık tercihlerden biri olan Helen Gold, beyaz haricinde gelinlik tercih eden gelinlerin gözdesi durumunda. Bununla birlikte düğün gününden sonra da pek çok abiye kıyafetin altına tercih edilecek kadar kullanışlı. Mini abiyeleriniz ve Clutch çantalar ile harika bir uyum da sağlayacak olan Helen Gold, sizin de tercihiniz olabilir.

Luxury Bej Platin Stiletto

Gelin ayakkabısı olarak her zaman ilk akla gelenlerden biri olan stilettolar içindeki en zarif modellernden birini Luxury ile zevkinize sunuyoruz. Görünümündeki sadelik ile birlikte topukta yer alan taş detayı gelinliğinizdeki aksesuarlarla da harika bir uyum oluşturabilir. Düğün gününüzün dışında ise şık olmanız gereken davetlerde pek çok renk ve model abiye ile kombinleyebilirsiniz. Özellikle de uzun elbiseleriniz ile göz alıcı bir uyum yakalayabilirsiniz.

Bilekten Bağlı Taş İşlemeli Su Yeşili Ayakkabı

 

Gelin ayakkabısı için ilk akla gelen renklerin hiçbirini tercih etmediyseniz su yeşili modelimiz ilginizi çekebilir. Çeşitli gelinlik aksesuarları ile tamamlanarak beyaz bir gelinlik altına da kullanılabilecek olan modeli, sonraki önemli günlerde de kullanabilirsiniz. Mini elbiseler, bol paça pantolonlar ve tül detayların hareket kattığı etekler altında hoş bir uyum yakalayabilecek olan su yeşili ayakkabı ile tarzınızı düğünden sonra da yansıtabilirsiniz.

Taş Detaylı Platformlu AyakkabıGelin ayakkabısı seçimlerini düğünden sonrasını da düşünerek yapan gelin adaylarının, ayakkabılarını kullanabilecekleri pek çok kombin seçeneğini sunan bir başka Marcatelli modeli de Taş Detaylı Platformlu Ayakkabı olabilir. Taş detaylarla hareket katılmış olan platformlu ayakkabı sayesinde en sade abiye elbiselerinize bile hareket katabilirsiniz. Abartıdan uzak bir şıklık için platform topuğun rahatını ve taş detayların zarafetini bir arada tercih edebilirsiniz. Siz de hemen bu ve daha fazlası için Marcatelli’nin gelin ayakkabısı modellerine hemen göz atın!