Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Daha Işıltılı Düğünler için Gelin AksesuarlarıDaha Işıltılı Düğünler için Gelin Aksesuarları

Dünyada durmaksızın değişen, takibi gitgide zorlaşan trendler düğün konseptleri ve gelin aksesuarları üzerinde de etkisini gösterdi. Şıklık ve zarafeti bir arada barındıran gelin aksesuarları, bütünleyici bir şıklığın vazgeçilmez tamamlayıcısı olma tahtını iyice sahiplendi.

Bu sırada klasik setlerin ve geleneksel takıların yerini doğadan gelen güzellik aldı. Farklı hazları sembolize eden özel taşların tektaş modellerine taşınması da seçim yapmayı iyice zorlaştırdı. Saray kültürünü temsil eden pırlantanın yanına yepyeni konseptler eklendi. Doğanın zaraferini yansıtan renkli tektaşların yanına bir de elmas eklendi. Peki sizin tercihiniz hangisi?

Doğadan Vazgeçemeyenler İçin

Doğanın içindeyken kendinizi özgür hissediyor, plaza koridorlarında nefes darlığı çekiyorsanız siz metropol değil doğa insanısınız. Yani yüksek karatlı pırlantalar, leblebi büyüklüğünde elmaslar hiç de size göre değil. Bunun yerine doğal taşların dinlendirici etkisini tercih etmelisiniz. Çünkü siz herkesin gözünü alan abartılı takıların değil, huzur veren minimal aksesuarların insanısınız. Tabi ki doğayla iç içe olacağınız, yüksek topukları çıkarıp gönlünüzce eğleneceğiniz kır düğünlerini tercih etmelisiniz.

Parmağınızda zümrüt taşının o yeşile çalan rengi ile doğanın sadeliğini birleştirerek güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Dünya genelinde kabul görmüş olan aşk taşını parmağınızda taşırken sevdiğiniz insanın elini tutarak hissedeceğiniz duyguları kır düğününüzle taçlandırabilirsiniz.

Deniz Mavisi Bir Düğün Hayal Edenlere

Gökyüzüne bakarken hayallere dalıyor, kıyıya vuran dalga sesleri eşliğinde şarkılar söylüyor ve yaz ayında bir düğün planlıyorsanız tercihinizi deniz kıyısında bir düğünden yana yapabilirsiniz. Ufak bir tekne turu ile düğününüze başlayabilir veya boğazda bir düğün organizasyonu yapabilirsiniz.

Masmavi bir ortamda parmağınızı süsleyecek tektaş seçiminizi safirden yana yapmanızı öneririz. Kişiye verdiği güven ve özgürlük hissi ile düğün konseptinize uyum sağlayan safir taşınız sizin için harika bir gelin aksesuarı olacaktır.

Prenseslere Layık Bir Düğün İsteyenlere

Görkemli ve ihtişamlı bir düğün isteyenleri böyle alabiliriz. Prenseslere layık bir düğün istiyorsanız gelin aksesuarınızı bir prensese yakışacak şekilde seçmelisiniz. Göz kamaştıran bir mücevher ile tüm beğenileri üzerinize çekmek istemez misiniz? Dünya üzerindeki en değerli taşlardan biri olan elmasın ışıltısıyla gecenin yıldızı olun. Prenseslere layık bir gelin aksesuarı ile saray ruhunu hissederken mutluluğunuza ışıltı katın.