Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Gelin Aksesuarları İle Gelinliğinizi ParlatınGelin Aksesuarları İle Gelinliğinizi Parlatın

Gelin aksesuarları da en az giydiğiniz gelinlikler kadar hayati önem taşıyor. Biz de size ilham olabilmesi adına farklı önerilerde bulunduk. Buyurun, göz atalım. 🙂

Tek tip gelinlik modelleri, duvaklar, herkesin prenses olduğu belki de olmak zorunda kaldığı günler artık çok gerilerde kaldı. Standart olana bağlı kalmadan, tarzınıza uygun gelinliği seçmek ve içinde rahat hissetmek sizin en doğal hakkınız. Tabii bununla birlikte şıklıktan da asla ödün vermek istemezsiniz. Bu noktada, özellikle sade ve rahat modellerin ışıltısını ortaya çıkarmak için gelin aksesuarları devreye giriyor.

Gelin Kepleri ile Fark Yaratın

Düğün salonuna girdiğiniz an gözler önce sizde sonra uzun bir süre pelerininizde kalacak gibi gözüküyor. Siz yürürken arkanızda süzülen size eşlik eden bir tamamlayıcının olması gecenizi daha da parlatabilir. Gelin aksesuarı olarak ise pelerinli gelinliğinizle kullanabileceğiniz işlemeli eldivenler, dantelli gelin kepleri size ayrı bir soluk kazandıracak.

Tokalar ve Taçlar ile Zerafetinizi Tamamlayın

Gelin aksesuarları yalnız gelinlikleri değil, gelinleri de güzelleştiriyor. Gelinlikler üzerindeki işlemeler, gelin buketleri ve takılar dışında bir de gelinlerin saçlarına ışıltı katan aksesuarlar var. Bunların başında da taçlar ve tokalar geliyor. Topuz yapılmış ya da dalgalı uzun saçlara zarif bir detay katan taçlar ve tokalar duvaklarla da estetik uyumu yakalayabiliyor.

Gelin Buketi ile Elleriniz Çiçek Açsın

Gelin aksesuarları demek birçok gelin adayı için öncelikle gelin buketi demek. Birbirinden güzel modeller, farklı aranjmanlar ve yaratıcı fikirlerle siz de kendi zevkinize ve gelinliğinize uygun olan buketi seçebilirsiniz. Çember buketler 2019’a damga vuracak gibi dururken artık meyveler ve otsu bitkilerle de gelin buketleri görebilmemiz mümkün. Siz de dilediğiniz bir gelin buketi ile çiçek açabilirsiniz.

Takılarınız ile Göz Kamaştırın

Takı takmamış olan bir gelin düşünmek bile zor. Ancak takacağınız takılar mutlaka altın ya da pırlanta olmak zorunda değil. Yakası açık bir gelinlik üzerinde sade bir pırtlanta kolye ne kadar güzel duruyorsa, rustik konseptlere uygun sade bir gelinlik için de el yapımı takılar o kadar güzel durabiliyor. Her durumda gelinliğinize ve zevkinize uygun olan takılarla göz kamaştırabilirsiniz.

En ince ayrıntısına kadar her şeyin sizin hayalinizdeki gibi olması için şimdiden karar vermeye başlayın. Çünkü gelin aksesuarları, gelinlik ve diğer tüm detaylarla birlikte aslında kendi güzelliğinizi perçinleyeceksiniz.