Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Gelin Aksesuarları İle Tarzını YansıtGelin Aksesuarları İle Tarzını Yansıt

Düğün gecenizde gelinliğinizle birlikte sitilinizi, farklı tarzınızı göstermenin en iddialı yolu tabii ki saçınızdan başlar. 2019 trendlerinde gelin aksesuarları yine göz dolduruyor. Artık ezberler bozuldu. Dümdüz duvaklar, gelin topuzunun hemen önüne iliştirilen taçlar, prenses gelinlikler neredeyse tarih oldu. Gelinler standartlar içinde sıkışıp tek tip olmaktan böylece kurtuldu. İsteyen gelin ayakkabısı ile kişiliğini yansıtıyor isteyen alışılmışın dışında gelin aksesuarları ile fark yaratıyor. Siz de gelin aksesuarları kullanarak sade, şık, iddialı olabilir, en özel gecenize kendi imzanızı atabilirsiniz. Nasıl mı?

Saçlarınıza Bahar Gelsin

Son zamanların en havalı trendlerinden biri şüphesiz saçlarda çiçek açmış izlenimi veren çiçekli gelin başı saç aksesuarları. Özellikle yaz aylarında ya da yaza girerken çokça tercih edilen bu aksesuar içinizdeki enerjiyi en özel gecenize yansıtacak. Ayrıca bu tür çiçekli gelin saç aksesuarlarını yapmak sandığınızdan çok daha daha kolay. Gelin çiçeğinizi hazırlayan yerden talep edebilir ya da en sevdiğiniz çiçeklerle en özel gününüze renk katacak gelin aksesuarları ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Sınırları Kendiniz Belirleyin!

Saç aksesuarlarınız ile uyum içinde farklı aksesuarlar da tercih edebilirsiniz, bu konuda kendinizi sınırlamanıza gerek yok. Tercihiniz mini ya da yırtmaçlı bir gelinlikten yana ise ten rengi çorabınızı inciler veya parlak aksesuarlar ekleyerek göz alıcı hale getirebilirsiniz. Gelin ayakkabıları, saç aksesuarları, makyaj türleri… Özetle gelin aksesuarları denince akla bin bir çeşit geliyor ve hepsi de gecenizi renklendirmek için eşsiz bir yol sunuyor.

İncinin Şıklığına Kulak Verin

İncinin kulaktan kulağa dolaşan hikâyesi rengi, şekli hemen hemen herkesi büyüleyen asaleti, zarif bir düğün kombini planlayanlar için harika bir gelin aksesuarı. Eskiden büyüklerimizin boynunda gördüğümüz incileri şimdi gelinliklerimizde ve gelin aksesuarlarımızda sıkça rastlamak mümkün. İnci de belli ki güncelliğini hiç yitirmeyecek. Hem nostalji severler hem de trendleri yakından takip edenler için harika bir alternatif olarak tazeliğini koruyacak.

Yeni Trend Saç Bantları

Gelin aksesuarları olarak kullanılan saç bantları yeniden gündemde. 80’li yılların retro havası, 2000’li yılların vazgeçilmezi saç bantları, en trend gelin aksesuarları arasına hızlı bir giriş yaptı. Siz de 80’li 90’lı yılların ruhunu yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız tek bir aksesuarla bunu başarabilirsiniz. İncili, çiçekli ya da düz renkte… İstediğiniz saç bandı ile gelinliğinize dönem havası katabilirsiniz.

Gelin saç aksesuarınıza karar verdiyseniz gelin ayakkabınızı seçmek için buraya tıklayabilirsiniz.