Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Gelin Ayakkabısı İle Yol Boyu MutlulukGelin Ayakkabısı İle Yol Boyu Mutluluk

Tüm gelinler düğün günlerinin hayallerindeki gibi olmasını ister. Ve bütün enerjilerini bu yönde harcarlar. Hayatınızın en özel anılarından biri olarak kalacak bu özel gününüz için gerekli olan tüm detayların düğün konsepti ile uyumlu olması da oldukça önemli bir kriterdir. Düğün mekânı, gelinliğiniz, gelin çiçeğiniz ve gelin ayakkabısı derken gelin arabanızın da bu döngüde bir uyum yakalaması gerekir.

Pekii bir gelin arabası nasıl olmalı? Gelin arabası olarak nasıl bir araba seçilmeli? Seçtiğimiz gelin arabasında rahat edebilmemiz için de gelin ayakkabısı olarak nasıl bir model seçmeliyiz. Süslemesinde nelere dikkat edilmeli? Hep birlikte inceleyelim…

Gelin Ayakkabısı ile Konforu Yakalayın

Gelin arabası genellikle varsa eğer kendi aracınız ya da yakın bir arkadaşın arabası olarak seçilir. Tabi bu tarz ince ayrıntılara ayırabilecek fazladan vaktim yok diyorsanız organizasyon firmalarından da destek alabilirsiniz. Eğlenceli bir konvoyda dikkat çekici bir süsleme istiyorsanız, üstü açık arabaları tercih edebilir, böylece mutluluğunuzu yol boyu herkese gösterebilirsiniz. Gelin ayakkabısı seçerken gelin arabasında iniş ve binişlerinizle zorlanmamanız için yanınızda düz taban bir yedek ayakkabı bulundurmanızda fayda var. Eğer tercihiz daha klasik bir düğün yapmaksa yine konseptinize uyumlu klasik araçları tercih edebilirsiniz. Gelin arabası seçiminizi hangisinden yana kullanırsanız kullanın, konvoyunuza renk katacak, trafikte dikkat çekecek ve özellikle fotoğraf çekimlerinde konseptinize uyum gösterecek modelleri tercih etmenizde fayda var.

Gelin arabası süslemesi için öneriler

Süsleri olmayan bir arabaya gelin arabası demek pek mümkün değil. Tabi süslerken aşırıya kaçmamaya da dikkat edin. İçinize sinmesi ve gözünüze hoş gözükmesi yeterli olacaktır. Sadelikle şıklığı birleştirmek istiyorsanız gelin arabanızın ön tarafına yerleştireceğiniz bir demet çiçekle harika bir görüntü yakalayabilirsiniz. Tercihiniz daha gösterişli bir gelin arabasından yana ise; kurdelelerle, tüllerle, rengarenk çiçekler hatta biblolarla gelin arabanızı parlatabilirsiniz. Biraz da farklı olsun, sıra dışı görünsün derseniz, düğününüze ithafen arabanıza romantik ve komik yazılar yazdırabilir, esprili mesajlar verebilirsiniz.

Gelin ayakkabısı ile şıklığı ve konforu yakalamak için Marcatellishop sizi bekliyor.