Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Marcatelli Gelin’de Gelin Ayakkabı Modası!Marcatelli Gelin’de Gelin Ayakkabı Modası!

Her kadın saçı ve makyajı ile göz doldurmak, gelinliği ile tüm beğenileri toplamak, organizasyon kalitesi ile alkışlara tutulmak ister. Bu yüzden zamane gelinlerinin el çiçekleri, saç aksesuarları, kuşak kurdeleleri dahi bir hayli çeşitlenmiştir. Gelinin kendi tarzını yansıtabileceği, fark yaratabileceği en önemli aksesuarlarından biri de şüphesiz ki ayakkabılarıdır.

Hayallerinizi süsleyen büyük gün kapıda ve siz o kapıdan şık ve zarif bir kombinle geçmelisiniz. Hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken her şeyin kusursuz olmasını istiyorsunuz. Gelin ayakkabınızdan tacınıza, gelin çiçeğinizden makyajınıza kadar ilgilenmeniz gereken birçok detay var. O detaylardan ilkiyle başlayalım. Siz de önerilerimize kulak vererek Marcatelli Gelin’in Gelin Ayakkabı modasını takip edebilir, son zamanların en şık ve rahat gelin ayakkabısı modelleriyle trendleri yakalayabilirsiniz.

Düşler Bahçesi Fuşya Rengi Ayakkabı

Yaz sezonunun sonlarına doğru yaklaşsak da açık hava düğünleri bitmiş sayılmaz. Fuşya Rengi Ayakkabınızın Kır düğünü için topuk boyu biraz uzun olsa da açık havada düzenleyeceğiniz düz zeminler için ideal bir tercih olacaktır. Düşler Bahçesine özel tasarlanmış gelin ayakkabınız ile hayallerinize yürürken sizi havalara uçuracak Fuşya rengi gelin ayakkabısını zevkle giyeceksiniz. Ve düğününüze damga vuran tek kişi siz olacaksınız.

Bej Rengi Saten Dolgu Topuklu Ayakkabı

Düğünlerin vazgeçilmezi olan platform topuklar Marcatelli Gelin modası ile geri dönüyor. Şıklığın ve modernliğin bir arada sunulduğu bilekten bağlı, dantel giydirmeli gelin ayakkabılarınızla düğün konseptini düşünmenize gerek kalmayacak. Konsept ve mevsim ne olura olsun modası geçmeyen dantel detaylı ayakkabılılarınız ile düğün gününüzde göz kamaştıracaksınız.

Peri Gelin Ayakkabısı

Harika bir gelinliğiniz ve göz alıcı aksesuarlarınızla düğüne hazırsınız fakat gözden kaçan bir detay var. Elbette gelin ayakkabılarınız prenseslere layık olmalı. Marcatelli modasının eşsiz güzellikteki Peri Gelin Ayakkabısı ile kombininiz büyüleyici bir güzelliğe sahip olabilir. Artık tüm detaylar hazır olduğuna göre sahne sizin. En mutlu gününüzde ışıkların altında parıldarken, üzerinde yürüdüğünüz ayakkabılarda şıklık ve rahatlığı birlikte hissedeceksiniz.
Marcatelli Modasından haberdar olmak için blog yazılarımızı takip etmeyi unutmayın. İlginizi çeken modellere marcatellishop.com adresinden ulaşabilirsiniz.