Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Gelin Ayakkabısı Modellerinde Yüksek Topuk SevmeyenlereGelin Ayakkabısı Modellerinde Yüksek Topuk Sevmeyenlere

Gelin ayakkabısı tercihlerinin yüksek topuklardan ibaret olduğunu sanıyorsanız Marcatelli’nin alçak topuklu tasarımlarına göz atın, deriz.

Gelin ayakkabısı tasarımlardaki alternatifler, tıpkı aksesuarlar, davetiyeler, düğün mekanları ve tabii ki gelinliklerde olduğu gibi artıyor. Bu durum daha önceki klasik çizginin dışına taşmayı ve yepyeni modelleri tanımayı sağlıyor. Birçok tarza hitap eden kombinlerde kısa, tarlatansız, düz gelinlik modellerini ve alçak topuklu ayakkabı sevenlerin aradıklarını bulmalarını sağlayan tasarımlar karşımıza çıkıyor.

Rengarenk Sevenler

Yüksek topuk sevmeyen ya da kullanamayan gelinlerin ışıltılı ve parlak bir ayakkabı tercih etmelerinin önünde hiçbir engel yok. Siz de ruhunuzu renklerin canlı dünyası ile yansıtmaktan yanaysanız Renkli Glitter Kısa Topuklu Ayakkabı tam size göre. Gelinliğinizin altında ışıltılı bir görünüme kısa topukların rahat kullanımı ile kavuşabilirsiniz.

Gönlü Pembede Gelinler

En canlı pembe tonlarından biri olan fuşyanın göz alıcı rengiyle kontrast bir uyum yakalayabilirsiniz. Fuşya Kısa Topuk Gelin Ayakkabısı ile hem fuşyanın canlı görünümüne hem de kısa topukla gelen rahatlığa kavuşabilirsiniz. Üstelik ayakkabının topuğundaki şifondan yapılma çiçek motfini de gelinliğinizdeki ya da çiçeğinizdeki bir ayrıntı ile tamamlayabilmeniz de mümkün.

Beyazdan Vazgeçemeyenler

Masumiyetin ve saflığın simgesi olan beyaz rengi en güzel gününüzün her detayında barındırmak istiyorsanız, ayakkabı seçiminizde yüksek topuklu modellere mecbur değilsiniz. Eğer beyaz bir gelin ayakkabısı düşünüyorsanız dantel işlemesiyle zarif bir görünüme sahip olan Dantelli Kısa Topuklu Gelin Ayakkabısı ilk tercihlerinizden biri olabilir. Benimsediğiniz klasik çizgilerden ayrılmadan düğün gününüzde ayaklarınızın rahat olmasını da sağlayabilirsiniz.

Küçük Sürprizlerden Hoşlananlar

Sade görünümüne rağmen biraz şaşırtıcı da olabilen tasarımlardan hoşlanıyorsanız Rose Kısa Topuk ayakkabı tam size göre olabilir. Minimal tasarımına rağmen satenin ışıltısını da yansıtan ayakkabının kısa topuğu sayesinde de bütün gece ayaklarınızda hiçbir rahatsızlık hissetmeyeceksiniz. Ayakkabının burnunda yer alan şifondan yapılma çiçek motifi tasarıma hareket katarken, her adım attığınızda gelin olmaya aday arkadaşlarınızın isimleri de tabanındaki kalp desenlerinin içinde görünecek.

Masal Prensesi Olmak İsteyenler

Düğününüzün ve düğün gününe ait her detayın bir masalı andırmasını istiyorsanız attığınız her adımda bir prenses gibi hissetmelisiniz. Cindirella Mini de prenses gibi hissetmek isteyen gelinler için en uygun tercih olabilir. Ekru rengiyle farklı bir havaya sahip olan ayakkabının tasarımını kristal taş detaylar pekiştiriyor. Üstelik yüksek topuklu olmaması sayesinde masal gibi geçecek gecenizde size rahatlığı da sunuyor.