Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Gelin Ayakkabısı Seçiminde Cesur TercihlerGelin Ayakkabısı Seçiminde Cesur Tercihler

Gelin ayakkabısı seçimlerinde beyaz ya da krem renklerini düşünmeyen sıradışı gelinler için Marcatelli’nin sıradışı model ve renkleri hazır!

Bazıları klasik sevse de bazılarının tercihi hep farklı ve yeni tasarımlardan yana olur. Son yıllarda mini gelinlikler, parlak ve canlı renkler, tarlatansız modeller derken klasik çizginin dışına da oldukça çıkıldı. Sadece gelinlik ve ayakkabılar değil, düğünler bile çok farklı konseptlerde organize ediliyor. Farklılığı gelinliğine ve gelin ayakkabılarına yansıtmak isteyenler ise Marcatelli’nin gelin ayakkabı modellerine göz atabilir.

1) Düşler Bahçesi Fuşya Rengi

En güzel düşlerinizin gerçek olduğu bu günde hayallerinize denk bir renkte gelin ayakkabısı tercih edebilirsiniz. 1. sınıf malzemeden üretilen ayakkabıdaki tüm materyaller el işçiliğinin ürünüdür. Zarafetinizi tamamlayacak olan bileklerdeki şifon detayı ayağınızı iyi sarmasına yardımcı olurken pedli tabanı da bütün gece ayaklarınızın raht etmesini sağlayacak.

2) Luxury Bordo Kadife

Gelin ayakkabısı dendiği zaman kimsenin aklına gelmeyecek modellere bile açıksanız bordonun parlayan rengiyle geceye imzanızı bir kere daha atın. İtalyan kadife kullanılan ayakkabının topuğu kendi başına özel tasarım. Bordo rengiyle ve kadifenin asaletiyle bir araya gelerek tasarlanan ayakkabının topuktaki kristal taş detayları ise bütün tasarıma ayrı bir hava katıyor.

3) Duvaklı Su Yeşili

Bir gelini düşündüğünüz zaman aklınıza ilk gelen detaylardan biri de duvak olur. Peki, gelin ayakkabısı dendiği zaman? Bu model için aklınıza yine duvak gelebilir. Çünkü saten kumaş kaplı olan bu ayakkabının topukta bulunan minik duvak detayı hem çok sıradışı hem de çok şık. Bu farklı tasarımın su yeşili rengi de ayakkabıyı oldukça dikkat çekici kılıyor. Özellikle kısa model gelinliklerin altında kendini gösterecek bir ayakkabı olduğu kesin.

4) Taşlı Pudra Rengi

İç astarı tamamen deriden yapılma olan ayakkabının bütün tasarımı el işçiliğinden oluyor. Her detayın bütünlüklü bir estetiği yansıtması ve zarifçe işlenmiş olması sayesinde üzerindeki taşlar da ayakkabının doğal bir parçası gibi duruyor. Hem renkli hem de ışıltılı bir görünüm için tercih edebileceğiniz pudra rengi bu ayakkabı da size hitap ediyor olabilir.

5) Renkli Glitter Topuklu

Rahatlığı sevenler için tercih edilebilir bir tasarım. Kısa topuğu ve rahat kalıbıyla en keyifli gecenizde ayaklarınızda ağrı sızı hissetmeyeceksiniz. Rengarek glitter kaplaması ile gelin ayakkabınız ışıl ışıl parlayacak. Eğer bu pırıltılı ve ışıltılı tasarımlardan hoşlanıyorsanız renkli glitter topuklu ayakkabı tam olarak sizin zevkinize hitap ediyor olabilir.