Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Günlük Ayakkabılarda Şıklığın ve Rahatlığın Adresi!Günlük Ayakkabılarda Şıklığın ve Rahatlığın Adresi!

Marcatelli Gelin’in ergonomik ayakkabı modelleri ile gününüze rahatlık katın. Tarzına düşkün Kadınların en büyük tutkusu olan günlük ayakkabılar, hafta sonu rahatlığını beraberinde getiriyor. Haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmak için tercih edebileceğiniz Marcatelli Gelin’in Sisi Marin babet ayakkabıları ile kendinize gereken rahatlığı ve şıklığı sağlayabilirsiniz.

Günlük ayakkabı seçimlerinizi yaparken hem rahat etmek hem de şıklığınızı beslemek istiyorsanız, karar vermekte biraz zorlanabilirsiniz. İş yerinde, toplantıda, gece kulübünde veya bol danslı bir düğünde tercih ettiğiniz ayakkabılar elbette birbirinde farklı olmalı. Öte yandan ayakkabı dolabınız ve bütçeniz de kontrol altına alınmalı.

Gün boyunca sizi ayakta tutan ve psikolojinize doğrudan yansıyan ayak sağlığınızı doğru ayakkabı seçimleriyle garanti altına almalısınız. İş yerinizde veya toplantıya giderken rahatlığınızı ikinci planla tutup şık görünümlü bir ayakkabı seçebilirsiniz fakat hafta sonu rahatlığını enlerde yaşamak için rahat bir seçim yapmalısınız. Ayaklarınızı dış etkenlerden koruyacak, esnek ve rahat bir kullanım sağlayacak, babet veya spor ayakkabılar ile gerekli rahatlığı yakalayabilirsiniz.

Peki her günlük ayakkabı rahat mı?

Öncelikli hedefimiz sadeleşmeye gitmek olmalı. Kalite gözetmeksizin çok sayıda ayakkabıya sahip olmak yerine, uzun yıllar kullanabileceğiniz özenle seçilmiş yeterince ayakkabınız olmalı. “O kadar seçenek arasından nasıl karar vereceğim?” dediğinizi duyar gibiyiz. O halde öncelikle işe, bolca almak, kullanıp atmak üzerine kurulu alışveriş rutinlerimizi değiştirerek başlamalıyız. Sonra da kaliteli adresleri bir bir not almalıyız.

Günlük ayakkabı modellerinizi seçerken gün üzerinde duracağınızı düşünerek rahatlığa ve konfora önem vermelisiniz.

Yüksek Topuklu Ayakkabı Seçerken Dikkat Edin

Günlük Ayakkabı seçimlerinizde tercih edeceğiniz yüksek topuklu ve hava almayan ayakkabılar bir süre sonra ayağınızda problemler oluşmasına sebep olacaktır. Yürüme eylemi başladığı andan itibaren vücutta hareketi ve koordinasyonu sağlayan sistemler devreye girer. Topuğu 4.5 cm’i geçen ayakkabılar, kişilerin bacak ve ayaklarında büyük oranda yıpranmaya sebep olur. O halde mottonuz, “biraz şıklık çokça rahatlık” olmalı!

Marcatelli Gelin Rahatlığını Hissedin!                       

Marcatelli Shop’u ziyaret ederek aşkla tasarlanan gelin, davet ve günlük ayakkabı modelleri ile aradığınız rahatlığı bulabilirsiniz. Rahatlığınızın yanında şıklığınızı da düşünen Marcatelli modelleri ile günlük ayakkabı seçimlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz