Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Hangi Çanta Modelleri Sana GöreHangi Çanta Modelleri Sana Göre

Sıradan bir kadın için, ayakkabıları dolaplara sığmasa, çanta koleksiyonu görenleri kıskandırsa, hepimize yetecek kadar takısı olsa da davet akşamı gelip çattığında, “hiçbir şeyim yok!” nidasını atmak kaçınılmazdır. Trendler ile birlikte moda değişir, şıklık el değiştirir. Erkekler üç ayakkabıyla ömür geçirir, kadınların ayakkabı tutkusu çantayla birleşir. Neyse ki kadınların halinden anlayan Marcatelli, birbirinden şık modelleriyle her daim modaya yön verir. Peki kadınların öncelikli tercihi nedir?

Şıklık mı Rahatlık mı?

Günlük kombinlerinizi oluştururken nelere dikkat ediyorsunuz? Klasik çizgiler mi yoksa modern renkler mi ilginizi çekiyor? Hemen hemen her kadın kombinini tamamlayan çanta modelleri kullanmayı tercih eder. Makyaj malzemeleri, parfüm, saç tokası, kitap, defter… neyin ne zaman gerekeceği belli olmaz. Hiçbir kadın olası ihtiyaçlara hazırlıksız yakalanmaz. Ancak bu sırada şıklığını da ikinci plana atamaz. Bu durumda bir kadının çantası hem şık hem de ihtiyacı olan her şeyi taşıyacak kadar geniş olmalıdır. Geniş dediysek zarafet sınırları iyi hesaplanmalıdır.
Marcatelli modasının ilham verici çanta modelleri ile yeni sezonun şıklığını üzerinizde taşımak istemez misiniz? Gardırobunuzda mutlaka olması gereken çanta modelleri ile sezona hızlı bir giriş yapın.

 

Sokak Modasından İlham Alın

Modası hiçbir zaman geçmeyen siyah, sonbahar-kış koleksiyonlarının vazgeçilmez rengi olarak sokak modasının gündeminde yer alıyor. Günlük stilinizi deri ceket, siyah kot ve tişört ile oluştururken siyah deri botlarınız ile kombininize zemin hazırlayabilirsiniz. Sıra geldi olmazsa olmaz çanta modeli seçimine. Marcatelli modasının siyah çanta modeli ile siyahın asaletini özgün tasarımlar ile buluşturun. Zincirin iddiasıyla derinin şıklığının harmanlandığı siyah çanta, klasik çizgilerini korurken şıklığı elden bırakmıyor.

Kombinlerinize Renk Katın

Tek renk kombinlerinizde dikkat çekici bir etki yaratmak istiyorsanız kırmızıyı öne çıkartın. Sokak modasının zincirli çapraz askılı modelleri sizin için iyi bir alternatif olacaktır.

Dikkatleri üzerinizde toplamak ister misiniz? Aşk ve tutkunun rengi olan kırmızı çanta ile tanışmak, henüz Marcatelli modası ile tanışmamış olanlar için güzel bir başlangıç olacaktır. Zincirli çanta modelleri, şıklık ve rahatlığı beraberinde getiren özellikleri ile tüm kadınların ilk tercihi olma yolunda ilerliyor. Yeni sezonun modasını Marcatelli şıklığı ile yakalayın.