Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Kış Düğünlerinde Tercih Edilebilecek Gelin AyakkabılarıKış Düğünlerinde Tercih Edilebilecek Gelin Ayakkabıları

Klasik, klişeleşmiş ayakkabılar bana göre değil diyorsanız, bu yazımızı sizin için hazırladık.

Marcatelli‘nin yeni sezon topuklu ayakkabı modelleri ile tüm gelinlerden farklı olacak, gelinliğinizle birlikte ayakkabılarınız da konuşulacak. Hem rahat olmaları hem de şık görünmeleri sayesinde gelinliğinize ve gelin aksesuarlarınıza uyum sağlayacak 2020’nin en yeni topuklu ayakkabı modellerini keşfetmeye başlayalım, ne dersiniz?

Cinderella Şeffaf Stiletto

Kendinizi karlar ülkesinin prensesi gibi hissetmek istiyorsanız şeffaf, ışıltılı bir topuklu gelin ayakkabısı tercih edebilirsiniz. Hem içinde rahat edebileceğiniz gelin ayakkabısı arıyor hem de masallar dünyasındaki gibi bir ayakkabınız olsun istiyorsanız “Marcatelli Cinderella Şeffaf Stiletto” tam size göre. Cinderella Şeffaf Stiletto’yu sade gelinliklerle tercih edebileceğiniz gibi taşlı gelinliklerinizle de tercih edebilirsiniz. Üzerindeki özel Swarovski taşlarla gece boyu ışıl ışıl parıldayacaksınız.

Glitter Orta Topuk Gelin Ayakkabısı

Fiyonklar, kurdeleler ve ışıltılardan vazgeçemiyorsanız bu yıl sizin yılınız demektir, çünkü görünüşe göre ışıltılı bir yıl geçireceğiz! Modayı çok yakından takip ederken aynı zamanda çok rahat olmak istiyorsanız bu gelin ayakkabısını sizin için seçtik. Parıldamak isteyen bir gelinseniz ve kış düğününüz için gelin ayakkabınızı hala seçmediyseniz “Glitter Gelin Ayakkabısı” sizin için ideal.

İnci Detaylı Gelin Ayakkabısı

Geçmişten kopamazken yeniliklerden de geri kalmayan gelin adayları için Marcatelli’nin retro model topuklu ayakkabılarından “İnci Detaylı Gelin Ayakkabısı” modeli, eşsiz bir seçim olacaktır. Gelinliğinize en uyumlu aksesuarlarınızla birlikte yeni-eski arasındaki muhteşem uyumu yakalayıp modanın retro etkilerini yansıtabilirsiniz.

Peri Platform Gelin Ayakkabısı

Gelinlerin düğün gecesindeki en büyük sıkıntısı yanlış seçilmiş, rahat olmayan modeldeki ayakkabılar olabiliyor. Kış düğününüzde gelinliğinizin altında rahat edeceğiniz en şık modellerden birisi de Marcatelli’nin “Peri Platform Gelin Ayakkabısı” modeli. Bu modelin yüksek ve özel üretim tabanları sayesinde topukları ayağınızı rahatsız etmeyecek ve tüm gece rahatça dans edebileceksiniz. Ayrıca tüm modellerinde büyük numara seçenekleri de mevcut.

Matilda Gelin Ayakkabısı

Marcatelli her mevsimde sizi ve ayaklarınızı düşünüyor, “Matilda Gelin Ayakkabısı” kış şıklığını yansıtabileceğiniz modellerden birisi. Stiletto modeli ile hem iddialı hem rahat bir gelin ayakkabısını sizlere sunuyor. Rahat tabana sahip olmasının dışında “Matilda”,  parlak swarovski taşları ile de çok dikkat çekiyor.