Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Küçük Numara Ayakkabılar Güçlü AdımlarKüçük Numara Ayakkabılar Güçlü Adımlar

Küçük Numara Ayakkabı giyen kadınların arayıp da bulamadığı bin bir çeşit model nerede mi? Marcatelli Gelin kadifeden rugana, tercihi karmaşık desenlerden yana olanlardan sadelik sevdalılarına kadar herkes için küçük numara ayakkabı üretiyor. Hem çağın trendlerini hem de hiçbir zaman eskimeyen klasik modelleri küçük numara ayakkabı giyen kadınlar için tasarlıyor.

Çiçek bahçeleri ayağınıza geliyor!

Bırakın yollarınıza gül döken olmasın siz hep çiçekli ayaklarla sağlam adımlar atın. Ev tekstili ürünleri, kıyafetler, aksesuarlar ve tabi ki ayakkabılar bu yıl çiçekler açarken, küçük numara ayakkabı giydiğiniz için trendleri takip etmekte güçlük mü çekiyorsunuz? Motifli, baskılı, çiçekli, böcekli ayakkabılar ‘Marcatelli Gelin’de küçük numara ayakkabı giyenler için rafları süslemeye başladı.

İlle de bantlı olsun!

Nesli tükenmek üzere olan, zaman zaman küllerinden doğan, dünyanın bir yerinde dönem dönem zarif rüzgarlar estirmeyi başaran tek bantlı ayakkabılardan vazgeçemeyenler, bu sene sizler için de bolca seçenek var. Nostaljiden vazgeçemeyenler için yumuşacık kadife hem parlaklık hem cesaret severler için rugan, bol detaylı karmaşa severler için desenli modellerin tümü küçük numara ayakkabı giyenler için hazır.

Kalın topuk rahatlıktır!

Ayağı minik boyu ise ortalamanın altında olanlar, tatlılığına zeval getirmeden, spor şıklığından ödün vermeden biraz da uzamak için çaba gösterenler sizler için de bolca alternatif var. Değme ayakkabıcılarda bulamadığınız küçük numara ayakkabı modelleri yüzünden umudunuzu kaybedip soluğu çocuk reyonlarında almayın. En trend ayakkabılar ile tarzınızı tamamlayın. ‘Marcatelli Gelin’in her kadına hitap eden modelleriyle küçük numara ayakkabı çeşitleriyle tanışın.

Maskülen şıklığın gücü!

Tavrı keskin, tarzı incelikli olan kadınlar için birkaç sezondur modası geçmeyen, uzun yıllar da eskimeyecek gibi görünen kunduraların havası bir başka. Loafer ayakkabı modelleri hem gündelik hayatta spor şıklığınızı tamamlıyor hem de plaza koridorlarında güçlü adımlar atmanıza destek oluyor. Rahatlığı da tüm gün oradan oraya koşuşturan, temposu eksik olmayan kadınlar için harika bir alternatif şıklık sunuyor. Küçük numara ayakkabı giydiği için trendlerin gerisinde kalan, bulabildiği birkaç modelin dışına çıkamayan kadınlar için ‘Marcatelli Gelin’in çeşit çeşit küçük numara ayakkabı ile bezenen vitrinleri hazır bekliyor.