Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Nişan Aksesuarlarınızın Hepsi Hazır OlsunNişan Aksesuarlarınızın Hepsi Hazır Olsun

Nişan aksesuarları da nişanlığın kendisi kadar önemli. Bu ince ve hoş detaylar konusunda size yardımcı olacak bir liste çıkardık! Nişan aksesuarları nişanlığınızın kendisi gibi önemli bir yere sahip oluyor. Gerek eğlence amaçlı gerekse nişan merasimi için kullanılacak olan aksesuarlar da bütün törende önemli bir yer tutuyor. Nişanlığınızın modeli ile birlikte belirlenecek olan kıyafet aksesuarlarının dışında nişan gününüz boyunca kullanacağınız aksesuarların listesini de sizin için hazırladık.

 

Nişan Yüzükleri İçin Tepsi İstemeyenler

Nişan aksesuarları içinde belki de en önemli parçayı merasim için size gereken tepsi oluşturuyor. Yüzüklerin içinde geleceği nişan tepsisi ise artık günümüzde aynalı tepsi olarak kullanılmıyor. Yaratıcı tasarımlarla birbirinden farklı malzemelerden yapılan nişan tepsisi için değişik bir şeyler arıyorsanız özellikle rustik tarzda üretilenlere mutlaka göz atmalısınız.

Elleriniz Çiçek Açsın

Baharın da gelmesiyle birlikte rengarenk doğanın sunduğu binbir çeşitte çiçekten oluşan bir aranjman ile nişanlığınıza eşlik edecek en önemli bir diğer nişan aksesuarları da buketiniz olacak. Taptaze ve renkli bir seçeneklerin dışında sadelikten yana olanları da değerlendirebileceğiniz buketler nişanlığınızın tamamlayıcısı ya da zıttı tonları barındırabilir.

Eğlenceli Detaylar da Renk Katar

 Nişan aksesuarları seçimlerinizin yanı sıra nişan gününüz için birbirinden güzel selfilere, story’lere zemin hazırlayacak olan eğlenceli detayları da unutmamakta fayda var. Genç çiftlerin mutlu gününe eşlik edecek olan arkadaş çevresinin eğlenceye dahil olması ve komik anların ortaya çıkması için parti aksesuarlarına da göz atmanızı mutlaka öneriyoruz. 

İyi Dilekler Kalıcı Olsun

Nişan aksesuarları seçimlerinizi yaparken misafirleriniz için gerekenleri de unutmayın. Nişan töreniniz boyunca geçireceğiniz anlamlı ve güzel dakikaların onlarda bırakacağı izleri, gelecek güzel günler için sizin adınıza dilediklerini her zaman hatırlamak isteyebilirsiniz. Bunun için de her masaya ayrı ayrı ya da belli bir noktaya “İyi dilek kutusu” bırakabilirsiniz. Böylece sizinle bu mutlu günü paylaşan dostlarınızın sevgisini ve mutlu gününüzü hep hatırlayabilirsiniz.

Nişan aksesuarları ile yalnızca nişanlığınızı değil, bütün bir günü çok daha güzel ve unutulmaz kılabilirsiniz. Mutlu gününüzde en güzel nişan ayakkabısı seçenekleri için de Marcatelli’nin modellerine hemen göz atabilirsiniz.