Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Kararsız Kalanlar İçin Nişan Ayakkabısı ModelleriKararsız Kalanlar İçin Nişan Ayakkabısı Modelleri

Nişan ayakkabısı seçimi yapmakta zorlanıyorsanız Marcatelli’nin incelikli zevklere hitap edebilen modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Nişan ayakkabısı bakmak en az nişanlığınız kadar zor olabiliyor. Kumaşına, desenine, eteğine, yakasına ve bütün detaylarına karar verdiğiniz nişanlığınızla uyumunu gözeteceğiniz bir ayakkabı olması gerektiğini bilirsiniz ancak onlarca model arasından hangisini seçmeniz gerektiğine karar vermek zor olabilir.

Sadelikten Şaşmayanlara 

Hem nişanlığınız hem de gelinliğiniz için aklınızda sade modeller varsa nişan ayakkabısı seçiminiz de sade modellerden yana olacaktır. Peki, el yapımı bir model hakkında ne düşünürsünüz? Marcatelli’nin el yapımı ayakkabısı ile şıklığı, zarafeti ve sadeliği aynı tasarımda bulabileceksiniz.

Renklerden Vazgeçmeyenlere 

Her zaman canlı ve parlak renkleri tercih ediyor, ruhunuzdaki enerjiyi giydiklerinize de yansıtıyorsanız nişan ayakkabısı seçiminiz de bu tercihlere uygun olacaktır. O yüzden her adımınızda göz alacak olan fuşya rengi tercih edebilirsiniz. Hem bilekteki tül detaylar hem de ayakkabının üzerindeki çiçek motifleri ile renkli ve capcanlı bir tasarım nişanlığınızı tamamlayabilir.

Boncuk Detay Sevenlere 

Pullar, simler, boncuklar giyim zevkinizin vazgeçilmez bir parçası olmuşsa nişanlığınızda da bu detaylar yer alacak demektir. Özellikle de boncuk işlemenin yoğun bir şekilde hareket kattığı modelleri sade bir nişan ayakkabısı ile tamamlamanız mümkün olmayabilir. Buna karşılık yine de sizin istediğiniz fark edilir bir şıklıktan fazlası değilse soft renkleri tercih ederek dengeyi bulabilirsiniz.

İddialı Olmaya Çekinmeyenlere

Feminen çizgilerden asla vazgeçmiyor, kadın olmanın çekiciliğini yansıtmaktan hiç kaçınmıyorsanız cesur ve iddialı bir seçim nişanlığınızın altında çok şık duracaktır. Püskül detaylarla hareketlenen Viola’daki taş süslemeler ayakkabınızın hem hareketli hem de parlak olmasını sağlayacak. Özellikle kısa ya da vücuda oturan kesime sahip modellerin altında ise çok daha güzel görünecektir.

Saten Tutkunlarına 

Bazıları için saten her zaman zarafetin ve estetiğin timsali olabiliyor. Bu yüzden saten tutkunuysanız ve yaratıcı detaylardan da hoşlanıyorsanız Marcatelli’nin Duvaklı Su Yeşili tasarımı nişan ayakkabısı olarak tercihiniz olabilir. Sıra dışı modeller her zaman başlıca tercihleriniz arasında olmuşsa farklı bir renk ve detayla her adımınız akılda kalıcı olabilir.

Nişanlığınıza uygun olabilecek daha pek çok tasarım arasından seçiminizi yapmak için Marcatelli’nin gelin ayakkabısı ve nişan ayakkabısı modellerine hemen göz atın!