Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Nişan Töreninde Eğlence İçin Yaratıcı FikirlerNişan Töreninde Eğlence İçin Yaratıcı Fikirler

Nişan aksesuarları dendiği anda aklınıza gelen ilk seçenekleri bir kenara bırakın ve eğlenceli bir partinin detaylarını oluşturacak önerilerimizi hemen okuyun!

Nişan aksesuarları genellikle sadece nişanlıklar ile özdeşleştirilir. Nişanlık haricinde ise ilk akla gelen nişan tepsisi ve tepsinin süslemesi ile ilgili detaylardır. Geleneklerimizin güzelliği tartışılmaz ve onları devam ettirmekte hiçbir engel yok. Ancak, konseptin biraz daha rahat geçmesi ve sadece bir tören olmasındansa biraz daha partiye evrilmesi için işe eğlence katmak şart. İşte, nişan törenini parti tadında geçirmek isteyen herkes için bazı tavsiyelerde bulunduk.

Partiden Önce Plan Yapın

Nişan aksesuarları olarak kullanacağınız malzemeleri ince ince düşünürken bir yandan da partinizde gerekecek malzemeler için bir liste yapmanız alışveriş konusunda sizi oldukça rahatlatacaktır. Neler alacağınızı, alacağınız şeyleri nerelerde bulabileceğinizi ve ne kadar bütçeye ihtiyacınız olduğunu baştan planlamak organize olmanızı kolaylaştırır.

Lezzette Sınır Tanımayın

Nişan aksesuarlarınızın her biri göz alıcı ve konsepte uygun olmalı. Bununla birlikte nişan konseptinizin en lezzetli yanı olan atıştırmalıklar da aynı şekilde uyum sağlamalı. Parti için seçeceğiniz konsept, konseptin belirgin renkleri kendini ikram edeceğiniz lezzetlerde de göstermeli. Bunun için farklı seçenekler araştırabilir, onları en şık sunumlarla misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Balonsuz Bir Parti Düşünülemez

Nişan aksesuarları olmayan bir nişanlık nasıl ki gözünüzde canlanmıyorsa balonların uçuşmadığı ve hatta çocukların koşturmacası içinde patlamadığı bir parti de düşünülemez. J Ancak bu renkli ve havalı dekorasyon malzemeniz için de sıra dışı tercihler yapabilirsiniz. Sürekli insanların ayağına takılan basit balonlar yerine mekanın belli yerlerinde havaya bırakılmış olan uçan balonları düşünebilirsiniz.

 

Eğlenceye de Yaratıcılık Katın 

Nişan aksesuarları arasında çoktandır yerini almış birçok eğlenceli parti materyali bulunuyor. Hem yaratıcı hem de oldukça basit fikirlerin havada uçuştuğu bu çeşitlilikten siz de kendi nişan partiniz için payınızı alabilirsiniz. Hoşunuza gidebilecek olan birkaç materyali belirleyin ve parti boyunca hem nişanlınızla hem de arkadaşlarınızla bol bol fotoğraf çekilin.

Küçük Detayları Unutmayın

Nişan aksesuarları arasında da sıkça gördüğümüz çiçekleri dekorasyonun bir parçası haline getirebileceğinizi söylemeye gerek yok. Ancak son zamanların gözdesi olan skulentleri ve yeşil ağırlıklı bitkileri hem dekorasyonun hem de ışıklandırmanın bir parçası haline getirebilirsiniz. Bu da partinin sonlarına doğru, artık herkes için bir parça romantizmin gerektiği anlarda istediğiniz atmosferi size yaşatabilir.

Nişan aksesuarları listeniz tamamlandığına göre sormakta fayda var; nişan ayakkabılarınız hazır mı? Eğer hala seçmediyseniz Marcatelli’nin birbirinden şık modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Hemen modellerimize göz atın!