Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Nişanlığınızın Şık Detayları Nişan AksesuarlarıNişanlığınızın Şık Detayları Nişan Aksesuarları

Nişan aksesuarları ile nişanlığınızdaki her detayı göz alıcı bir hale getirin, hazırlık aşamasında bile ihtiyacınız olan her şeyi özenle seçin!

Nişan aksesuarları ilk etapta aklınızı çok da kurcalamayabilir. Ancak nişanlık modeline karar verdiğiniz andan itibaren ne gibi detayların eksik olduğunu da hemen fark edersiniz. Seçeceğiniz takıların, nişan buketinin, tacınız ya da tokanızın zarif ayrıntılarla sizi daha da güzelleştireceğini göz ardı edemezsiniz. Bu yüzden en özel günlerinizden biri olan nişan gününüze hazırlanırken size gereken aksesuarlara mutlaka göz atın!

Saçlarınızda Bir Işıltı Dolaşsın

Kısa da olsa uzun da olsa saçlarınızı kuaförde yaptırırken yalnızca güzel bir saç modeli ile yetinmeyin. Hem saçlarınızın daha havalı durması hem de size ışıltı katması için bir taç ya da toka tercih edebilirsiniz. Ancak taşlı modellerle saçlarınızdan yansıyacak pırıltılar yerine çiçeklerle yayılacak bahar kokusunun tazeliğini de tercih edebilirsiniz. Özellikle de uzun saçlarınızı salık bırakmayı düşünüyorsanız tacınızı çiçeklerden yaptırmak zarafetinize zenginlik katacaktır.

Görünmeyen Güzelliğin Kokusu Büyülesin

Aksesuarlarınız arasında en önemli olanlardan biri de parfümünüz. Her gün kullandığınız parfümü tercih etmek yerine teninize en uygun aromalardan yapılmış olan kokuyu bulabilirsiniz. Zevkinize uygun olan kokular arasından bir tercih yaparken de kokunun kalıcı olmasına özen göstermelisiniz. Böylece görünüşünüzle akıllara kazıyacak olduğunuz güzelliğinizi etrafa yayılacak olan kokunuzla da perçinleyebilirsiniz.

Takılarınız Güzelliğinizi Zenginleştirsin

Elbette günün en önemli nişan aksesuarı ve takınız nişan yüzükleriniz olacak. Ancak bu sadeliğin daha fazla ortaya çıkması ve diğer takılarla uyumlu bir kombin yaratması da sizi aşırıya kaçan bir sadelikten kurtaracaktır. Bu yüzden nişan yüzüğünüzle birlikte nişanlığınıza ve zevkinize uygun takı tercihleri yapmayı unutmamalısınız.

Yüzüklerinizin Sunumu Misafirlerinizi Etkilesin

Nişan aksesuarları arasında aklınıza ilk gelmesi gerekenlerden biri de nişan tepsisi. Artık nişan yüzüklerinin gümüş tepsiye yerleştirildiği klasik sunumların dışında birçok farklı seçeneğiniz de var. Nişanınızın tümüne yansıyan konsepte uygun olan bir tercihi yapmanız ve yüzüklerinizi gümüş tepsilerin dışındaki tasarımlara sahip bir sunumla takmanız da mümkün.

Elbette nişanlığınızın en tamamlayıcı parçası olan ayakkabılarınızı da seçmeden kendinizi hazır hissedemezsiniz. Nişanlığınızın altında zevkinizi ve zarafetinizi öne çıkaracak olan estetik tasarıma sahip Marcatelli nişan ayakkabıları için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.