Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Rahatlığı Arayan Gelinlerin TercihiRahatlığı Arayan Gelinlerin Tercihi

Düğününüz boyunca rahat hareket edebilmeniz için size en uyumlu ve en rahat gelin ayakkabısını seçmelisiniz. Gelinlik ayakkabısı seçmek çok kolay gözükse bile mükemmeli ararken zorlanabilirsiniz. Beğendiğiniz herhangi bir modeli gün boyu giyeceğinizi düşünmek gözünüzü korkutabilir. Ama rahat gelin ayakkabısı demek sizin şıklıktan uzaklaşacağınız demek değil.

Sizin için derlediğimiz rahat gelin ayakkabısı seçeneklerine göz atabilirsiniz J

  • Cinderella Babetler İle En Özel Sensin

Babet ayakkabı son zamanlarda revaçta olan rahat gelin ayakkabısı modellerinden biridir. Çünkü artık gelinler parıltılı ya da sade babet modelleri ile gelinliklerini tamamlayabiliyor. Fotoğraf çekimlerinde sağladığı kolaylık, açık veya kapalı mekanlarda da kullanıma uygun olması bu ayakkabıya rağbeti arttırıyor.

Marcatelli rahatlığından ödün vermek istemeyen gelinlerimiz için Cinderella babet modellerini çıkardı. Cinderella babet ile şıklıktan taviz vermezsiniz. Sevdikleriniz ile birlikte en unutulmaz gününüz keyifli geçer.

  • Yüksek Topuklu Platform Ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar gösterişli mekanların olmazsa olmazı olarak kabul edilir. Ayakkabınızın mekana uyumu açısından sizi yansıtan parıldayan yüksek topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Ama tüm gün o ayakkabı ile nasıl duracağım derseniz cevabımız aşağıda J

  • Sedef Dantelli Gelin Ayakkabısı

Topuklu ayakkabıdan vazgeçemeyen kadınların kurtarıcısı bu ayakkabı olabilir. Tabanındaki eşsiz yapı sayesinde her türlü baskıyı destekler. Kapalı bir model olduğu için diğer topuklu ayakkabılar gibi sizi sıkıştırıyor hissinden uzaklaşırsınız.  Bu sayede düğün gününüzde sadece kendi mutluluğunuza odaklanırsınız.

  • Spor Gelin Ayakkabıları İle Dinamik Ruhu Yaşa

Eğer günlük hayatınızda hiç topuklu ayakkabı kullanmıyorsanız ve bu konuda tereddütleriniz varsa hem dolgu topuk hem de spor ayakkabı görünümüne sahip ayakkabıları inceleyebilirsiniz. Bu ayakkabılar sayesinde dengede durmak daha kolay. Rahatça hareket ederken aynı zamanda şık dantel işlemesiyle herkesin gönlünü fethedecek güzelliğe sahip olabilirsiniz.

  • Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı

Dolgu topuk ayakkabılar yürüyüşünüzü daha konforlu hale getirmek için iyi bir alternatif olabilir. Topuklu ayakkabı ile aranız çok iyi değil ama yine de topuklu ayakkabı kullanmak istiyorsanız bu rahat gelin ayakkabısı sizin favoriniz olabilir.

  • Bilekten Bantlı Ve Kalın Topuklu Ayakkabılar

Listenin en çok tercih edilenlerinden biri de kalın topuklu ayakkabı modelidir. İnce topuklu ayakkabılara nazaran kullanımı daha kolaydır. Aynı zamanda bantlı olmasından ötürü sizi sarar ve adımlarınızı kolaylaştırır. İşlemeli ve parıltı gelinliklerinizi sade ve kalın topuklu ayakkabılarla kullanabilirsiniz.