Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Tarzınıza Şık Bir Dokunuş: Davet AyakkabılarıTarzınıza Şık Bir Dokunuş: Davet Ayakkabıları

En yakın arkadaşınızın düğünü ya da önemli bir iş yemeği… Gideceğiniz en özel davetler için en uygun davet ayakkabısı seçimini yaptınız mı?

Düğün, nişan, iş yemeği, aile toplantıları gibi davetlerde şıklıktan ödün vermeyi aklınızın ucundan bile geçirmezken rahat etmeniz gerektiğini de unutmamalısınız. Bunun için hem tarzınızı yansıtacak şıklıkta olmalı hem de rahatlıktan ödün vermeyeceğiniz bir seçim yapmalısınız. İkisini bir arada bulabileceğiniz birbirinden şık Marcatelli modelleri arasından baştan ayağa tarzınızdaki seçiciliği ortaya koyabilirsiniz.

Çapraz Bantlı Konfor

Platform desteği sayesinde daha rahat yürümenizi sağlayan çapraz bantlı ayakkabı ile eğlenirken de otururken de bütün geceyi rahat geçirebilirsiniz. Bilekten sarıyor olması sayesinde ayağınızı kavrayarak daha rahat yürümenizi sağlar. Gösterişine rağmen bir babet rahatlığında olan bu modelleri davet ayakkabısı olarak tercih edebilir, gece boyunca hem şıklığınızı hem de rahatınızı koruyabilirsiniz.

Mini Zarafet

Abartısız bir şıklık her zaman dikkat çekicidir. Bütün bir günü tek bir ayakkabı ile kurtarmak için mini topuklu davet ayakkabısı modellerini tercih edebilirsiniz. Kalem eteklerin, pantolon-ceket kombinlerinin, döpiyeslerin altında rahatlıkla kullanabileceğiniz mini topuklu ayakkabıları, işe giderken de iş çıkışı katılacağınız bir yemekte de rahatlıkla giyebilirsiniz. Böylelikle gün boyu rahatlığın ve şıklığın tadını çıkarabilirsiniz.

Stiletto Rüzgarı

Birçok kadın için bütünlüğün temsilcisi ayakkabıdır. Çoğu kadın rahatlığı ön plana alsa da birçoğu için sadece şıklık ve görünüm önceliklidir. Stilettolar baskın feminen çizgilere sahip tasarımı ile size dilediğiniz dikkat çekici görünümü sağlayabilir. Birçok kadın için günlük kullanımın vazgeçilmezi olan stilettolar en çok özel davetler için tercih ediliyor. Gizli platformu sayesinde ayaklarınızın daha rahat etmesini de sağlayacak olan stilettolar sizin de vazgeçilmezlerinizden olabilir.

İnce Şerit Detaylar

Zarif ve asil duruşundan vazgeçmeyen kadınların dolabında devamlı yeri olan bir model; ince şeritli ayakkabılar. Şerit detaylarla hareketlendirilen tasarımı sayesinde sadelikle birlikte zarafeti de yakalamış olacaksınız. Bu sayede davet ayakkabısı denildiğinde dilediğiniz rahatlığı size sunabileceği gibi tarzınızdan ya da dikkat çekici zarafetinizden de hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz.

Marcatelli’nin birbirinden farklı davet ayakabbısı modelleri arasından kendi tarzınıza uygun olanı seçmek için hemen modellerimize göz atın!