Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Nişan için Elbise ve Ayakkabı RehberiNişan için Elbise ve Ayakkabı Rehberi

 

Nişan gününüz yaklaşıyor, elbisenize ve topuklu ayakkabınıza hala karar veremediniz mi? En özel günleriniz yaklaşırken, size sunduğumuz bu rehber ile sizi araştırırken kaybedeceğiniz zamandan kurtaracak. Bu özel günlerinizde şık olmanız kadar rahat olmanız da oldukça önemli. En yeni trendlerden oluşturduğumuz elbise ve ayakkabı kombinlerini hazırsanız beraber inceleyelim. Seçiminiz hangisi olursa olsun, özel gününüzde rahat olmanız en önemlisi.

Tüy Detayı Vazgeçilmezimiz

Bazen çok abartı gibi dursa da gerçekten bazı elbiseleri ve topuklu ayakkabıları baştan aşağı değiştirebilen bir etkiye sahip olan tüy detayları bu sene oldukça revaçta. Topuklu ayakkabının küçük bir detayı, elbisenin kolları veya tamamında kullanılan tüy detayları elbiselere gerçekten farklı bir hava katıyor. Sade bir elbiseyi tüy detaylı bir ayakkabıyla hareketlendirebilir, tüy detaylı bir elbiseniz varsa onu sade ve şık bir ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz. Eğer tüy detaylı bir elbiseniz varsa daha sade bir topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz. Bu tip elbiselerin altına Dore çapraz bantlı 9 cm topuklu ayakkabıyı oldukça uygun bir tercih. Dore, sadeliği ile elbiseden rol çalmaz, ancak şıklıktan da geri kalmaz.

Açık Omuzlar

Açık omuzlu elbiseler diğer modeller arasında kendini öne çıkartıyor. En asil dekolte olan omuz dekoltesine sahip modeller hem görsel olarak hoş bir görünüme sahip oluyor, hem de klasik nişan kıyafeti olarak genellikle ilk tercih olmadığı için gelin adayını sıradanlıktan kurtarıyor. Nirvana Gümüş topuklu sandalet ağır duruşu ve şıklığıyla, omzu açık elbiselerinizin altına doğru tercih olacaktır.

İşleme ve Detay Severler

Yıl ne olursa olsun işleme detayların modası asla geçmiyor, geçecek gibi de gözükmüyor. Nişan elbiselerinde genellikle ilk tercih pembe ve krem rengi tonlarında işleme elbiseler oluyor. İşleme detaylarının altına sade ve rahat bir ayakkabı olan Vera şampanya saten topuklu sandalet zarafeti ile çok yakışır.

Sade ve Şık

Elbisenizde sade bir seçim yapmak istiyorsanız, parıltınızı ayakkabılarınızda yansıtabilirsiniz. En zarif elbiseleriniz altına çok yakışacak rahat ve şık Olivia gold topuklu ayakkabı, en özel gecenizde parıldamanıza yardım edecek.