Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Ünlüler Hangi Gelinlikleri GiydiÜnlüler Hangi Gelinlikleri Giydi

Kendi düğününden önce kimi rol icabı kimi mesleği gereği gelinlik giymişti. Ama kendi söz konusu kendi düğünü olunca seçimleri farklı oldu. Ekranların parlayan yıldızlarının gelinlik seçimlerine ve gelin ayakkabılarına bir göz atalım.

Demet Akalın

Ünlü popçu 6 aydır birlikte olduğu Okan Kurt’la 2012’de dünya evine girdi. Son zamanlarda çiftin arası limoni olsa da düğünü çok konuşuldu. Çırağan Sarayı’nda yakınlarının katıldığı bir nikâh töreni yapıldı. Akalın, düğünde Pierre Cardin’in Wedding koleksiyonundan sade ve düz kesim straplez bir gelinlik tercih etti. Popçunun gelin ayakkabıları gelinliğine nazaran daha süslüydü. 2012 yılında henüz moda olmayan özel tasarım gelin ayakkabısı giydi. Ayakkabının arkasında kalpler içine alınmış “just married” yazılıydı. Ayakkabı Twitter’da oldukça ilgi çekti.

Bengü

Şu sıralar kızı Zeynep’le vakit geçirmeyi tercih eden şarkıcı Bengü, 2018 yılında 1.5 yıldır birlikte olduğu iş insanı Selim Selimoğlu ile hayatını birleştirdi. 600 kişinin katıldığı şenlik havasındaki düğünde Bengü, düşük omuzlu A kesim model bir gelinlik giydi. Topuz yaptığı saçına oldukça uzun kuyruklu bir duvak taktı. Uzun duvağının altından görünmese de içi süngerli ve topuklu gelin ayakkabısı giydi. Çiftin nikâh şahidi eskiden solistliğini yaptığı Kenan Doğulu oldu.

Ferhan Şensoy

Derya Baykal ve Ferhan Şensoy’un kızı Ferhan Şensoy ünlü müzisyen Cem Öget ile 2018’de hayatını birleştirdi. Şensoy’un gelinliği 2018 gelinlerinden oldukça farklıydı. Vintage, derin V yakalı ve katlı etekleri olan Tuvana Büyükçınar tasarımı gelinliği ile geceye damgasını vurdu. Gelin ayakkabısı olarak da bilekten bantlı beyaz topuklu ayakkabı seçti. Damat Cem Öget ise beyaz ceket ve siyah papyon takımıyla göz doldurdu.

Didem Balçın

Güzel oyuncu, karantina günlerinde evlenerek ilk maskeli gelin oldu. Balçın, kendine has tarzıyla nikâhta göz doldurdu. Gelinlik yerine uzun beyaz gömlek ve uzun yırtmaçlı etek tercih etti. Gelin ayakkabıları da düşük topuk ve mor renkti. Ayakkabıları ile aynı renk seçilen gelin çiçeği yetenekli oyuncuya ayrı bir hava kattı.

 

Diğer bloglarımıza da göz atın: Gelin Ayakkabısı Seçiminde Cesur Tercihler