Marcatelli Blog'una Hoşgeldiniz.


Adres: Mimar Sinan Mh. Atlas Çıkmazı Sok. Ardahan Çarşısı Marcatelli Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0 216 341 70 44
Takip Et

Gelin Ayakkabısında Şıklık ve Rahatlık Bir Arada!Gelin Ayakkabısında Şıklık ve Rahatlık Bir Arada!

Hayatınızın gecesine konforlu bir imza atmaya hazır mısınız? En özel gecenizde rahatlığı ve şıklığı aynı anda yaşamak istiyorsanız sizi böyle alalım.

Salona girişiniz, yapacağınız ilk dans ve topuklarınız patlarcasına pistten inmeyişinizi düşünecek olursanız gelin ayakkabısı konusunda çok hassas davranmanız gerekir. Tabii düğün öncesi ve sonrasında fotoğrafçıya vereceğiniz pozları da unutmayın. Ayakkabılarınızın kıymetini ağrı dolu bir geçirerek anlamayın, mutluluğunuzu rahata alın. Gelin düğün gecenizde sizi kurtaracak hem şık hem de rahat olabileceğiniz gelin ayakkabısı modellerini birlikte inceleyelim.

Orta Topuk Gelin Ayakkabısı İle Rahatlık Sizinle

Ayağınıza tam oturan yani esneme payı olmayan bir ayakkabıyı, sırf hoşunuza gitti diye almamanızı öneririz. Üzülerek söylüyoruz ki ayaklarınız belli bir saatten sonra şişmeye başlayacak ve ayağınıza tam gelen ayakkabınız günün ilerleyen saatlerinde ağrıya sebep olacak. Buna benzer şikayetlerden uzak durmak için, rahat ve orta topuk bir ayakkabı almanızı öneririz. En mutlu gecenizin en önemli destekçileri olan düğün ayakkabısı kararınızı vermeden önce, Marcatelli Gelin’in geniş ürün yelpazesine bir göz atın deriz.

Renkli, Şık ve Rahat

Renkli gelin ayakkabısı modelleri geçen yılların aksine bu sezon hızlı bir şekilde yükselişe geçti. Bu durum tarzını konuşturmak isteyen gelin adaylarının fazlasıyla hoşuna gitti. Her sezon vazgeçilmezliğini koruyan yüksek topuklu ve renkli, platformlu ayakkabılarla hem rahatlığınızı koruyabilir hem de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Renkli tercih ettiğiniz gelin ayakkabınızın biraz daha hareketli olmasını istiyorsanız; süet detaylar, tüyler, danteller ve tüller ile süslenmiş gelin ayakkabısı modellerini tercih edebilirsiniz. Gelin ayakkabınızın yapıldığı materyal de çok önemli. Gece boyu keyfinizi hiçbir şeyin kaçırmasını istemiyorsanız, tercih ettiğiniz gelin ayakkabısı modelinin; ayağınızı terletmeyecek ve vurmayacak bir ayakkabı olmasına dikkat etmelisiniz.

Yüksek Topuklu Rahatlık

Gelin ayakkabısında topuk yüksekliğine karar verirken etek boyunuzun dışında rahatlığınızı da düşünmeniz bir hayli önemli. Gelin ayakkabısı modellerinden kendinize en uygununu seçerken sadece estetik görünümüne değil, rahatlığına da özen göstermelisiniz. O yüzden yüksek topuk gelin ayakkabısı tercih edeceğiniz zaman platformlu olmasına da dikkat etmelisiniz. Ayrıca damatla aranızda oluşabilecek boy farkını da göz önünde bulundurmalısınız. Fotoğraf çekimlerinde dans ederken uyumsuz bir görünüme sebep olmamanız önemli. Düğün gecenizin kusursuz, şık ve rahat geçmesi için doğru adımlar atmalısınız.

Sizde hem şık hem rahat olan gelin ayakkabısı modellerinde en çok tercih edilen ayakkabılara Marcatellishop sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.